Ohňostroje a zábavná pyrotechnika Predajňa sa nachádza v obci Lukov

Ohňostroje Bardejov – Predajňa v Lukove okres Bardejov otvorená aj počas roka po telefonickej dohode 

(druhý dom na ľavej strane)

 

Otváracia doba

10:00 – 18:00hod.

Kontakt

  Tel: 0949 882 943 Lukov Okr. Bardejov ohňostroje

EMAIL:  superohnostroje@gmail.com

Predajňa okr. Bardejov

ADRESA: 
Lukov 118, 086 05 Lukov 

TRASA K NÁM

Predajňa PYROMIX s.r.o. www.pyromix.sk

19km od mesta Bardejov v smere na Poprad.

Pri vstupe do obce Lukov – 2. dom na ľavej strane cesty. Predajňa sa nachádza vo dvore rodinného domu označeného reklamným bannerom.

„Sme rodinná firma s predajom zábavnej pyrotechniky a ohňostrojov. Podnikaniu sa venujeme už od roku 1994. Od roku 2015 propagujeme naše služby a produkty aj formou webových stránok, na ktorých nájdete obrázky, ceny, videá, návody a dostupnosť produktov. Všetky produkty sú certifikované a najlepšej kvality. Na našej predajni nájdete najväčší výber zábavnej pyrotechniky na východnom Slovensku. Všetky výrobky sme osobne otestovali takže máme skúsenosti a vieme Vám poradiť pri výbere podľa Vašich predstáv.“ 

Super ohňostroje Prešov na našej stránke nájdete ceny aj video ukážky zábavnej pyrotechniky.

Ak máte záujem o dokonalé obohatenie a spestrenie svojho významného dňa, či už menšej alebo väčšej udalosti, v našej ponuke pyrotechniky kompaktných ohňostrojov si zaručene nájdete ohňostroj podľa svojich očakávaní. Prekvapenie v podobe pyrotechniky (ohňostroja) má predsa svoje čaro a dokonale znásobí výsledný dojem. Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv, iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby, alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty.